Bilgisayar alan yerler;

Bilgisayar alan yerler arasında araştırma yaparken bizden fiyat almayı unutmayın.

Umraniyebilgisayarci.com

Hemen cihazın fotoğraflarını ve özelliklerini bize gönderip fiyat isteyebilirsiniz. Whatspp hattımız 0530 856 54 82

ikinci el bilgisayar alanlar
ikinci el bilgisayar alanlar

Bilgisayarımın değerini nasıl hesaplıyorsunuz?


Bilgisayarınızın değerini özelliklerine göre belirliyoruz. işlemci , ram , ekran kartı , hdd , ssd ve cihazın kozmetik durumu önemli kriterlerdir.


Arızalı bilgisayar alıyor musunuz?


Yedek parçalarından faydalanabileceğimiz bazı cihazları alıyoruz. Bize yazarsanız sizin cihazınızı alıp alamayacağımızın bilgisini size verebiliriz.

laptop alanlar
Laptop alanlar

Ödeme nasıl oluyor?


Ödeme cihazın kontrolleri yapıldığında hesabınıza veya elden nakit olarak yapılıyor.


Test ne kadar sürüyor?


Cihazın özelliklerine göre 15 dk ile 30 dk arasında sürebilir.


Şehir dışındayım kargo ile gönderebilir miyim?


Evet kargo ile cihaz alıyoruz.


Laptop alıyor musunuz?

Evet laptop alıyoruz.


Toplama bilgisayar alıyor musunuz?

Toplama bilgisayar kasası alıyoruz.


Monitör alıyor musunuz?

Monitör alımı yapıyoruz.


Oyuncu kasası alıyor musunuz?

Oyuncu kasası alıyoruz.


Oyuncu ekipmanı alıyor musunuz?

Çok yıpranmamış ise alıyoruz. Kaliteli markaların ürünlerini tercih ediyoruz. Sıfırı ucuz olan ürünlerin ikinci elleri pek talep görme.

nakit laptop alanlar
Nakit laptop alanlar

Bilgisayar satmak

Bilgisayarınızın kullanım ömrü doldu ise; yenilemek için en iyi alternatif onu satıp nakde çevirmek olacaktır. Ümraniye bilgisayar alan yerler, cihazınızı tam olarak elden çıkararak yenilemek için size fırsat sunar. Markası her ne olursa olsun, nakit karşılığı satış işlemini gerçekleştirebilir ya da takas ile yeni bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Araştırmalarınızı Ümraniye bilgisayar alanlar genelinde yaparak, uygun fiyatlarla satış imkanına sahip olabilirsiniz.

ikinci el laptop alanlar
İkinci el laptop alanlar

İkinci el bilgisayar fiyatları

Diz üstü bilgisayarların ikinci el satışında, fiyatlandırmanın doğru belirlenmesi önemlidir. Cihazınızın üretim yılı, marka ve modeli, batarya durumu, kozmetik hasarları, fiyatlandırma üzerinde etkili olabilmektedir. Fiyat araştırmasını internet üzerinden yapabileceğiniz gibi, Ümraniye bilgisayarci.com da size fiyat konusunda yardımcı olabilirler. Ümraniye bilgisayar alanlar, uzman kadrosu ile cihazınızın doğru değerlendirilip fiyatlandırılması konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Bilgisayar satmak için bize yazın

Cihazınızın fiyatlandırılması için, Ümraniye bilgisayar alan yerler size destek olabilir. Cihazınızı incelemeye vererek, pil ve CPU performans ölçümlerini yaptırarak en doğru fiyatlı almanız mümkündür. Telefonda alacağınız fiyat, ortalama olarak verileceğinden en kesin cevap için cihazınız ile başvurmanız önemlidir. Bilgisayarınızın pil performansının düşük olması, satış fiyatını da etkileyecektir. Ekranda bulunan piksel hataları ya da portlarda bulunan hasarlar da bilgisayar fiyatları üzerinde etkili olabilir. Ümraniye bilgisayar alan yerler ziyaret edilmeden önce, bilgisayarınızın kablo ve ekipmanlarını yanınıza aldığınızdan mutlaka emin olmalısınız.

kasa alanlar
Kasa alanlar

İkinci el alıyoruz

Klavye takımında oluşan basit hasarlar ya da tuş kayıpları tamamlandığında, cihazınızın ikinci el fiyatlarının biraz daha yüksek olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Ümraniye bilgisayar alan yerler, gerekli durumlarda basit tamiratlar ile bilgisayarınızı daha yüksek fiyatlar ile elden çıkarmanıza da destek olabilir. Güç kablosu eksik ya da bozuk olduğunda da cihaz fiyatının bir miktar düşebileceğini sakın aklınızdan çıkarmayın.

Değerinde alıyoruz.

Ümraniye bilgisayar alan yerler, genel olarak diz üstü bilgisayarları, oyuncu bilgisayarları ve masa üstü bilgisayarlar için sizlere destek verebilir. Oyun bilgisayarınız için fiyat alırken, bellek büyüklüğü kadar, CPU hızı, pil performansı ve RAM büyüklüğü de önem taşıyacaktır. Hızlı ve güvenli bir ticaret için, Ümraniye bilgisayar alan yerler sizlere yardımcı olabilir.