Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Servisi iletişim bilgilerimiz,

Bizi hemen arayabilirsiniz;

0216 255 10 14

Cihazınızın sorununu anlatarak ön bilgi alabilirsiniz. Cihazı görmeden ve arıza tespit etmeden telefonda fiyat verme şansımız maalesef yok. Ama en azından ön bilgi alışverişinde bulunabiliriz.

Ümraniye Bilgisayar Servisi
Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye bilgisayar servisi ile birbirinden özel hizmetlerden yararlanmak ve kaliteli bir bilgisayar kullanımına kapı aralamak mümkün! Ümraniye Bilgisayarcı olarak sizlerden gelen taleplere en sağlıklı cevapları vermek adına hizmetlerimize bir göz atmanızı öneriyoruz. Kaliteyi ön planda tutan ve çok özel çözümleri ile sizlere destek olan firmamızın neler sunduğundan haberdar olmak ister misiniz? O halde aşağıdaki hizmetlerimize daha yakından bir göz atmanızı öneriyoruz!

Laptop Ekran Değişimi

Laptop ekran değişim hizmetlerimizle çatlak ya da kırık olan ekranınızın orijinali ile değiştirilmesini sağlıyoruz. Özellikle ekran değişimi konusunda profesyonel çözümler sunan firmamız ekranınızın olabildiğince hızlı bir şekilde değişimini sağlar. Özellikle ekran değişim hizmetinde uzmanlaşmış personelimiz ekran tedarik süreci de dikkate alınarak 2-3 saatte  size hizmet verir.

Siz de ekranınızda kırık, çizik, çatlak ya da farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçerek laptop ekran değişimi çözümlerimize başvurmalısınız.

Yerinde Bilgisayar Servisi

Yerinde bilgisayar servisi hizmetlerimiz kalite odaklı bir anlayışla sizinle buluşturulur. Bu kapsamda bilgisayarınızı servisimize getirmenizi istemiyor biz bilgisayarınızın bulunduğu yere geliyoruz. Gerekli ekipmanları da yanımızda bulundurduğumuz bu çözümümüz kapsamında sizlere kaliteli çözümler vaat ediyoruz.

Yerinde bilgisayar hizmeti randevu ya da sıra bekleme gibi sorunları ortadan kaldırarak beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar. Hızlı ve pratik bir çözüm olmasının yanı sıra bilgisayarınızı yerinden oynatmanıza da neden olmayan bu çözüm için bizimle hemen iletişime geçmeye ne dersiniz?

İkinci El Bilgisayar Alımı

Bilgisayarınızı değiştirmek ya da maddi anlamda size bir getirisi olması adına bilgisayarınızı elinizden çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda ikinci el konumundaki bilgisayarınızı satmadan önce mutlaka teknik servisimizden destek alarak bilgisayar değerlemesini yaptırınız.

Teknik servisimiz bilgisayarınızın hem yazılım hem de donanım olarak değerlendirilmesini sağlar. Bilgisayarınızda herhangi bir sorun olması halinde sizi bilgilendiren ekibimiz satılabilir durumdaki bilgisayarınıza değer biçer. Size uygun gelen bir fiyat iletmemiz ve bunu kabul etmeniz durumunda bilgisayarınızın değeri nakit olarak size ödenir.

Siz de bilgisayarınızı tam değerinde satmak ve kaliteli bir alışveriş sürecinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayar alım işlemleri için size hizmet verme konusunda sabırsızlanıyoruz.

Laptop Menteşe Tamiri

Laptop bilgisayarlarınızın menteşe kısmında görülen sorunları gidermek istediğinizde kaliteli bir hizmete ihtiyaç duyarsınız değil mi? Özellikle bilgisayarı açıp kaparken karşılaştığınız kötü ses menteşe sorunlarının habercisidir. Bu nedenle de menteşeniz daha fazla zarar görmeden mutlaka Ümraniye bilgisayar servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bilgisayarınızı titiz bir şekilde inceliyor ve menteşe sorununu gideriyoruz. Menteşe değişikliği gereken durumlarda orijinal parça kullanımı sayesinde kaliteli seçeneklere olanak sağlıyoruz. Size de bu ayrıcalıklı hizmetlerden fayda elde etmek kalıyor.

Neden Ümraniye Bilgisayar Servisi?

Alanında uzman personeli ve kaliteli hizmetleriyle dikkat çeken Ümraniye bilgisayar servisi bölgenin en kaliteli hizmetlerini sunar. Özellikle de bilgisayar bakım ve tamirinde teknik birikimiyle farkını yansıtır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlar ve kaliteli çözümler Ümraniye bilgisayar servisi ile elde edebileceğiniz ayrıcalıklardandır. Tüm bu avantajları yakalamak için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!